SAMSUNG | HP S-PRINT – TONERY DO DRUKAREK

TONERY DO DRUKAREK SAMSUNG CZARNE   TONERY DO DRUKAREK SAMSUNG KOLOROWE   TUSZE DO DRUKAREK SAMSUNG

Samsung jedna z największych firm na świecie działająca w wielu branżach. Przedsiębiorstwo zostało utworzone w 1938 roku przez Lee Byung-chula początkowo jako firma jedynie eksportowa, wkrótce rozszerzyła swą działalność także na inne dziedziny. W następnych latach firma rozszerzyła swoją działalność w różnych dziedzinach, w tym o przetwórstwo rolno-spożywcze, tekstylia, ubezpieczenia, papiery wartościowe i inne. Samsung wszedł w przemysł elektroniczny w latach 60. XX wieku, w przemysł budowlany i stoczniowy w połowie lat 70. XX wieku. W 1987 roku, Samsung został podzielony na cztery grupy biznesowe: 1. Grupę Samsung, 2. Shinsegae, 3. CJ Group 4. Hansol. Marka Samsung znajduje się na liście TOP 10 najlepszych marek na świecie.

Samsung jest wiodącym producentem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

O obszarze drukarek nastąpiły zmiany. Firma Hp zakupiła cały dział drukarek Samsunga dla klientów biznesowych. Kwota połączenia to ponad 1,05 mld USD jako największe przejęcie w segmencie drukarek w historii firmy HP.

HP zyskał dostęp do ponad 6500 patentów związanych z drukarkami oraz wszelkie informacje o technice druku laserowego koreańskiego producenta.


W portfolio Samsung są następujące urządzenia: urządzenia wielofunkcyjne (drukowanie – skanowanie-kopiowanie), urządzenia wielofunkcyjne formatu A4 drukujące w kolorze, urządzenia wielofunkcyjne A3, monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne o formacie druku A4, klasyczne drukarki kolorowe,  drukarki  A4 kolorowe,  drukarki czarno-białe monochromatyczne, drukarki o małych wymiarach np. do domu, zaawansowane drukarki sieciowe.

Wyświetlanie 1–36 z 139 wyników