KOYCERA – TONERY DO DRUKAREK I KOPIAREK

 

 

TONERY DO DRUKAREK KYOCERA CZARNE   TONERY DO DRUKAREK KYOCERA KOLOROWE

Kyocera – japońska firma założona w 1959 roku przez Kazuo Inamoriego jako Kyoto Ceramics. Główna siedziba firmy mieści się w Kioto.

W 1982 r. po połączeniu z czterema oddziałami firma przyjęła nazwę Kyocera Corporation, która jest stosowana do dzisiaj.

Kyocera to firma znana z  produkcji sprzętu komputerowego, fotograficznego oraz drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Produkty tej firmy dystrybuowane są pod takimi markami jak Kyocera, a także “TA Triumph-Adler” i “UTAX”. Obie są dostępne w Europie i na Bliskim Wschodzie.  Natomiast marka “Copystar” obecna jest w Stanach Zjednoczonych.

Kyocera Corporation weszła na rynek druku po przejęcieu firmy Mita Industrial Co. (rok 2000), tworząc nową nazwę Kyocera Mita Corporation. Od roku 2012 r. firma istnieje pod nazwą Kyocera Document Solutions.

Technologia produkcji Kyocera to unikalne rozwiązania oparte na ceramice. Kluczowym komponentem są m.in bębny ceramiczne. Firma korzysta z ponad 200 różnych rodzajów ceramiki tworząc trwałe komponenty i podzespoły do wydajnego druku. Kyocera Document Solutions odgrywa dziś kluczową rolę w grupie i jest jednym z kluczowych producentów drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Tonery Kyocera są oznaczane symbolami TK-.

 

Wyświetlanie 1–36 z 227 wyników