RIMAGE – TUSZE DO DRUKAREK

 

 

TUSZE DO DRUKAREK RIMAGE

 

Firma powstała w 1978 roku. Pierwsze produkty to powszechnie używane w tamtym okresie dyskietki. W 1988 roku po połączeniu z Media System Technology powstała nazwa RIMAGE. Lata 90 to dalsza ekspansja na rynku dyskietek i pierwszy rozwój CD i CD-R. 

Wkrótce firma rozpoczęła prace nad opracowaniem pierwszego na świecie procesu etykietowania termotransferowego na dyskach CD i DVD. W 2001 r. Rimage wprowadził drukarkę Everest®, która dała klientom możliwość drukowania wydruków o jakości fotograficznej bezpośrednio na płycie. Everest został natychmiast zintegrowany z rodziną systemów CD / DVD, dając użytkownikom dwie najlepsze opcje drukowania. Do roku 2001 systemy Rimage były szeroko stosowane w obrazowaniu medycznym, a Rimage posiadał rolę lidera branży – pozycję, którą konsekwentnie utrzymywał przez kolejne lata.

W naszym sklepie znajdują się tusze do jednego z takich urządzeń – Rimage 2000.

Rimage 2000 urządzenie wyposażone w dwa napędy DVD lub BD i drukarkę atramentową, wszystko w jednym urządzeniu. System w sposób automatyczny nagrywa na płyty CD/DVD/BD cyfrowe obrazy z badań RTG, USG, CT, MR w formacie DICOM. System został stworzony z myślą o wyeliminowaniu błędów przy wydawaniu badań, a także zmniejszeniu kosztów dystrybucji i archiwizacji obrazów medycznych. System pozwala na bezobsługowe nagrywanie płyt CD/DVD/BD wprost z konsoli technika lub dowolnej stacji diagnostycznej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Close
Kompatybilny do drukarki: Rimage 2000i Rimage 360i Rimage 480i zobacz więcej
Zobacz więcej
Rimage
392,52 
Close
Kompatybilny do drukarki: Rimage 2000i Rimage 360i Rimage 480i zobacz więcej
Zobacz więcej
Rimage
428,93