LEXMARK – TUSZE TONERY DO DRUKAREK

 

TONERY DO DRUKAREK LEXMARK CZARNE  TONERY DO DRUKAREK LEXMARK KOLOROWE   TUSZE DO DRUKAREK LEXMARK 

Lexmark International Inc. znany pod skróconą nazwą LEXMARK to światowy producent rozwiązań do do druku, przede wszystkim drukarek, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz materiałów eksploatacyjnych w tym głównie tonerów laserowych. Firma została utworzona w 1991 roku, poprzez wydzielenie z firmy IBM obszaru związanego z drukarkami i materiałami eksploatacyjnymi i wchłonięcia przez firmę inwestycyjną Clayton & Dubilier & Rice Inc.  Siedziba jest w Lexington w stanie Kentucky (USA).

Lexmark zajmuje się produkcją drukarek m.in dla firm Dell oraz IBM InfoPrint.

Lexmark specjalizuje się w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych  oraz akcesoriach do drukarek głównie tonerów. Aktualna gama produktów zawiera monochromatyczne oraz kolorowe drukarki laserowe. Lexmark ma w swojej ofercie drukarki igłowe. Lexmark to firma, która jako jedna z pierwszych, wprowadziła drukarki posiadające ekrany dotykowe z możliwością obsługi Internetu.

Przykładowe serie dla urządzeń wielofunkcyjnych: Seria: CX310/410, MX910, MX810, MX710, MX310/410/510, MX610, X900, X860.

Przykładowe serie dla drukarek laserowych: Seria CS 310/410, MS810, MS510/610, MS310/410, W850, C900

Przykładowe serie dla drukarek igłowych: Lexmark 2580, 2580n, 2581, 2581n, 2590, 2590n, 2591, 2591n

Usługi zarządzania obiegiem dokumentów

Kompleksowe usługi zarządzania drukiem od Lexmarka, to znacząca  poprawa całej infrastruktury drukowania w każdej firmie. Zaawansowane rozwiązania pomagają ograniczać koszty druku.

Zarządzanie —  efektywne zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi. Udoskonalenie — wdrożenie określonych strategii ograniczających liczbę wydruków, tam gdzie są niepotrzebne operacje drukowania, co zwiększa poziom oszczędności w firmie. Innowacja —  odpowiednie zarządzanie dokumentacją.

Producent posiada następujące rozwiązania: Back Office – pomagające zarządzać wydrukami w organizacjach dotyczące np. przetwarzania faktur, obsługi rekrutacji i zatrudnienia, przetwarzania wydatków. Zwalnianie wydruków – daje swobodę wysyłania dokumentów z komputera, tabletu, smartfonu lub portalu internetowego i drukowania ich na dowolnej drukarce zwykłej lub wielofunkcyjnej obsługującej tę funkcję. Bezpieczeństwo – m.in. bezpieczne interfejsy sieciowe czy bezpieczny dostęp do wydruków w sieci. Drukowanie z urządzeń mobilnych – Rozwiązanie „Print Release” umożliwia drukowanie z urządzeń przenośnych i daje firmom możliwość monitorowania i zarządzania zadaniami drukowania. Natomiast „Document Accounting” umożliwia kompleksowe monitorowanie i raportowanie aktywności urządzeń wyjściowych, zbieranie danych oraz przygotowywanie raportów przez użytkowników. Zadania wysłane przez użytkowników mobilnych są monitorowane w taki sam sposób, jak te wysłane ze stacjonarnego komputera.

W maju 2012 roku Lexmark został ogłoszony liderem w zakresie usług zarządzania drukiem (MPS).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Close
Kompatybilny do drukarki: Lexmark OfficeEdge Pro4000 Lexmark OfficeEdge Pro5500 Lexmark OfficeEdge Pro5500 T zobacz więcej
Zobacz więcej
Lexmark
109,52