TONERY DO DRUKARKI HP LASERJET P2035 | P2035N

Do drukarki HP LaserJet P2035 pasuje toner Hp 05A CE505A. W naszym sklepie tonery posiadają wydajności w przedziale od 2300 do 5000 stron. Tonery laserowe są w wyprodukowane z całkowicie nowych komponentów 100% new. W ofercie mamy ponadto wersje tonerów regenerowanych. Do drukarki HP LaserJet P2035 posiadamy tonery oryginalne jak i markowe zamienniki w atrakcyjnych cenach. Tonery laserowe to niewątpliwie wysoka jakość i także niezawodność.

Poniżej lista tonerów laserowych HP 05A do tej drukarki:

Produkty pasujące do tej drukarki:

HP LASERJET P2035  – TONER HP 05A

Do drukarki laserowej HP LJ P2035 stosujemy tonery HP 05A.  Standardowa wydajność tonera HP 05A to 2300 strona formatu A4. Warto zwrócić uwagę na producenta marki JetWorld, który oferuje zwiększoną wydajność kaset na 3500 stron oraz na 5000 stron!

 

Toner HP 05A

Toner HP 05A

Konstrukcja kasety to zintegrowane serce całej drukarki. W jednej zwartej obudowie mamy oczywiście wysokiej jakości zaawansowany proszek, a także zintegrowany zespół bębna OPC. Za każdym razem kiedy wymieniamy toner w drukarce to zwiększmy jej żywotność i jakość druku.

Tonery laserowe to przede wszystkim bardzo niskie koszty druku. Wybierając tonery o zwiększonej wydajności nasze koszty eksploatacji są bardzo niskie.

Do drukarki HP LaserJet P2035 mamy wybór zarówno droższych tonerów producenta HP oraz wysokiej jakości alternatywę w postaci kompatybilnych tonerów o zwiększonej wydajności. Przed każdym użyciem tonera należy zdjąć taśmę zabezpieczającą.

 

TONER HP 05A CE505A – BUDOWA

Toner laserowy jest bardzo ważnym podzespołem każdej drukarki odpowiadającym za proces druku. Moduł tonera może być jako sama kaseta z proszkiem oraz jako moduł zintegrowany z bębnem. Toner z modułem bębna składa się z następujących elementów:

  • Kaseta – obudowa wykonana ze specjalnego wytrzymałego materiału.
  • Bęben światłoczuły – OPC DRUM – bardzo ważny podzespół odpowiedzialny za jakość druku.
  • Elektroda ładująca PCR (Primary Charge Roller).
  • Wałek magnetyczny (Mag Roller)
  • Listwa czyszcząca.
  • Uszczelka.
  • Korek wsypowy, śruby mocujące.
  • Specjalistyczny proszek – toner zawierający m.in takie składniki jak sadza, wosk polipropylenowy, dwutlenek krzemu.