TONERY DO DRUKARKI HP LASERJET Pro MFP M125a | M125nw | M125rnw

Do drukarki laserowej HP LaserJet Pro MFP M125 stosujemy tonery HP 83A CF283A. W ofercie są tonery oryginalne oraz bardzo dobrej jakości zamienniki. Tonery HP 83A  mają wydajność 1500 stron przy 5% pokryciu. Nasz sklep oferuje zamienniki w wersji 100% NEW. Tonery mają gwarancją producenta oraz certyfikaty ISO.

Poniżej tonery HP 83A rożnych producentów do tych drukarek:

Produkty pasujące do tej drukarki:

DRUKARKA LASEROWA HP LASERJET PRO M125nw

HP LaserJet Pro MFP M125

HP LaserJet Pro MFP M125

HP LaserJet Pro M125nw to monochromatyczna drukarka laserowa, umożliwiająca szybkie drukowanie w formacie A4, skanowanie oraz kopiowanie. To wielofunkcyjne urządzenie drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, oferując maksymalną rozdzielczość druku 600 x 600 dpi. Dodatkową funkcją znacznie ułatwiającą pracę jest duplex, czyli automatyczny druk dwustronny- pozwala on na oszczędność zarówno czasu, jak i papieru. Model zaopatrzony jest w wygodny, dwuwierszowy wyświetlacz LCD oraz podajnik papieru na 150 arkuszy. Dzięki swoim kompaktowym wymiatom drukarka świetnie sprawdzi się w domu lub małym biurze. Urządzenie posiada 128MB wbudowanej pamięci oraz interfejs USB 2.0.  Drukarka jest kompatybilna z oryginalnymi tonerami HP oraz ich markowymi zamiennikami dostępnymi w naszej ofercie. Do modelu M125nw możemy zastosować tonery HP 83A CF283A. Tonery HP 83A mają wydajność 1500 stron przy 5% pokryciu. Nasz sklep oferuje zamienniki w wersji 100% NEW. Tonery mają gwarancją producenta oraz certyfikaty ISO.

 

 

 

SKANOWANIE I KOPIOWANIE – URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE

Drukarka skanuje w czerni z rozdzielczością do 1200 x 1200dpi. Kopiowanie natomiast odbywa się w rozdzielczości 400 x 600dpi z prędkością 20 stron na minutę, maksymalna liczba kopii wynosi 99. W celu oszczędności papieru można umieścić do 4 stron na arkuszu.

 

OBSŁUGA NOŚNIKÓW – FORMATY PAPIERU

Drukarka obsługuje różne typy nośnika. Oferuje możliwość druku na papierze zwykłym, Folio, pocztówki a także etykiety i koperty. Możemy użyć standardowego formatu A4 lub mniejsze: A5, koperty, pocztówki. Podajnik papieru mieści 150 arkuszy, o maksymalnej gramaturze do 163g/m2. Z kolei odbiornik papieru mieści maksymalnie 100 arkuszy.

 

KOMUNIKACJA

Urządzenie pracuje z systemem Windows: Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista. Dostępna jest również współpraca z systemem Mac OS, a także z systemem UNIX. Dużą zaletą tego urządzenia jest możliwość druku bezprzewodowego przez Wi-Fi. Drukarka obsługuje również sieć LAN oraz posiada szybki interfejs 2.0. Dzięki rozwiązaniom takim jak ePrint możemy szybko i bezproblemowo wydrukować dowolny dokument z urządzenia mobilnego.

 

TONER DO DRUKARKI HP LASERJET PRO M125nw

Toner HP 83A

Do drukarki HP LaserJet Pro M125nw pasują tonery z oznaczeniem HP 83A CF283A. W ofercie posiadamy zarówno tonery oryginalne, jak i ich markowe zamienniki. Toner HP 83A pozwala na druk do 1500 stron A4 przy 5% pokryciu. Nasz sklep oferuje zamienniki w wersji 100% NEW. Tonery mają gwarancję producenta oraz certyfikaty ISO.

 

 

 

JAK PRAWIDŁOWO PRZECHOWYWAĆ TONERY

Przede wszystkim, po włożeniu nowego tonera do drukarki nie musimy się przejmować, że przy sporadycznym drukowaniu za kilka miesięcy nie będzie nadawał się do użytku. Tonery do urządzeń laserowych charakteryzują się wysoką trwałością i przy rzadkim użytkowaniu mogą wytrzymywać nawet rok.

Jeśli natomiast mamy zapas tonerów, należy je odpowiednio przechowywać. Do najważniejszych zasad należą:

  • Ochrona przed promieniami słońca – słońce ma największy potencjał niszczący jeśli chodzi o tonery, dlatego należy je przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.
  • Temperatura pokojowa – Bardzo ważna jest również temperatura przechowywania tonerów, nie może być ona ani nadmiernie wysoka, ani za niska.
  • Przechowywanie tonerów poziomo –  tonery składujemy w pozycji poziomej, czyli takiej, w jakiej wkładamy je do drukarki. Nie należy ich również wyjmować z opakowania na długo przed użyciem.

 

DANE TECHNICZNE DRUKARKI HP LaserJet Pro MFP M125

Kod producenta CZ173A
Prędkość druku (mono) do 20 stron/minutę
Maksymalny rozmiar papieru A4
Rozdzielczość druku (mono) 600 x 600 dpi
Obciążenie miesięczne do 5000 stron
Pamięć drukarki 128MB
Pojemność podajnika 150 arkuszy
Drukowanie w sieci LAN tak
Druk bezprzewodowy WiFi tak
Wymiary 420 mm x 365 mm x 254 mm
Waga ok 10,3 kg
Zużycie energii 465W