Porady

Black Friday 2020 – jaką drukarkę kupić w promocji?

Black Friday 2020 - jaką drukarkę kupić w promocji?

Black Friday 2020 – jaką drukarkę kupić w promocji?

Black Friday, inaczej Czarny Piątek, to tradycja wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych. Ostatni piątek listopada to dzień, kiedy rozpoczynamy przedświąteczne zakupy i zdecydowanie najlepsza okazja, aby kupić produkty o cenach obniżonych nawet do 80%. Promocje obejmują między innymi urządzenia elektroniczne, które szczególnie opłaca się kupić przy tak dużych rabatach. W tym zestawieniu prezentujemy 5 najbardziej opłacalnych, niedrogich drukarek, które świetnie sprawdzą się do domowego użytku, ale również jako prezent pod choinkę.

HP DeskJet 2710 – tania wielofunkcyjna drukarka atramentowa 3w1

To wszechstronne i niezwykle funkcjonalne urządzenie atramentowe świetnie sprawdzi się w zarówno w domu, jak i małym biurze. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz eleganckiej obudowie bez problemu zmieści się na biurku, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Pozwala jednocześnie na wydajne drukowanie, kopiowanie oraz skan, co stanowi duży atut jak na tak małe urządzenie. Prędkość druku wynosi do 5,5 strony na minutę, natomiast rozdzielczość to 4800 x 1200 dpi.
Dzięki aplikacji HP Smart możliwe jest szybkie drukowanie, skanowanie i udostępnianie dokumentów z telefonu, z dowolnego miejsca. Stabilne połączenie bezprzewodowe oraz łączność Bluetooth znacznie ułatwiają pracę. Do drukarki HP DeskJet 2710 pasują tusze HP 305.

Cena drukarki ok. 250 zł

HP LaserJet M28a – laserowa wielofunkcyjna drukarka monochromatyczna 3w1

Tania, ekonomiczna drukarka laserowa stworzona do pracy zdalnej. Pozwala na wysokiej jakości druk, ksero oraz skan, a dzięki kompaktowej konstrukcji dobrze sprawdzi się w każdym miejscu. Dzięki pojemnemu podajnikowi papieru oraz wysokiej prędkości druku nawet do 19 stron na minutę, praca staje się przyjemniejsza a zarazem bardziej efektywna. Niezwykle przydatna jest również funkcja skanu bezpośrednio do pliku PDF oraz wiadomości e-mail. Technologia HP Auto-On/Auto-Off pozwala znacznie zmniejszyć zużycie energii, a z użyciem tonerów zamienników sprawdzonych marek koszty eksploatacji będą naprawdę niskie. Do tego modelu polecamy toner JetWorld o powiększonej wydajności XL, odpowiednik tonera HP44X, który pozwala na wydruk do 2000 stron.

Cena drukarki ok. 600 zł

Brother Ink Benefit DCP-J105 – wielofunkcyjna drukarka atramentowa 3w1

Wielofunkcyjna drukarka atramentowa o wysokiej energooszczędności oraz niskich kosztach eksploatacji. Urządzenie pozwala na ekonomiczny druk, ksero oraz skan, a także bezproblemową konfigurację z siecią bezprzewodową. Dzięki temu możliwe jest szybkie i proste drukowanie z urządzeń mobilnych, jak tabletów czy smartfonów. Intuicyjny, jednoliniowy wyświetlacz LCD znacznie ułatwia pracę i obsługę drukarki. Urządzenie zostało uhonorowane certyfikatem środowiskowym Energy Star, który świadczy o jego niskim wpływie na środowisko oraz cichej, ekonomicznej pracy. Do drukarki Brother DCP-J105 polecamy tusze zamienniki sprawdzonego producenta marki TiOM, które pozwalają na druk nawet do 1300 stron.

Cena drukarki ok. 900 zł

Canon TS3150 – tania wielofunkcyjna drukarka atramentowa 3w1

Wszechstronna, wielofunkcyjna drukarka atramentowa stworzona z myślą o pracy w domu, jak i małej firmie. Dzięki wysokiej jakości druku, ksero oraz skanu dokumenty wyglądają profesjonalnie. Prosta w obsłudze aplikacja Canon Print umożliwia na wygodną pracę i bezproblemowe drukowanie z dowolnego miejsca, pozwalając znacznie zaoszczędzić czas. Elegancka, kompaktowa konstrukcja sprawia, że drukarka świetnie sprawdzi się na biurku, a niski poziom hałasu nie będzie zakłócał pracy. Intuicyjny ekran LCD o przekątnej 3,8 cm ułatwia obsługę urządzenia, a pojemny podajnik papieru mieści 60 arkuszy. Do tego modelu polecamy tusz marki JetWorld PG-545XL oraz CL-546XL o zwiększonej wydajności XL, który pozwala znacznie zaoszczędzić na kosztach eksploatacji.

Cena drukarki ok. 280zł

HP DeskJet 2630 – tania wielofunkcyjna drukarka atramentowa 3w1

Wydajna, tania drukarka atramentowa, która świetnie sprawdzi się do drukowania wysokiej jakości dokumentów, grafik czy obrazów. Dzięki prostej konfiguracji oraz łączności bezprzewodowej znacznie poprawia efektywność pracy, a aplikacja HP All-in-One Printer Remote pozwala w prosty sposób sterować zadaniami drukowania i skanowania. Urządzenie pozwala na druk z prędkością 5,5 stron na minutę w kolorze, oraz 7,5 stron na minutę w czerni. Dzięki niewielkim rozmiarom można je postawić w każdym miejscu, a drukowanie z urządzeń przenośnych usprawni pracę i obieg dokumentów w biurze. Rozdzielczość druku 4800 x 1200 dpi pozwala na osiągnięcie głębokiej czerni oraz wyrazistych barw, a podajnik mieszczący 60 arkuszy sprawia, że podczas drukowania nie trzeba często dokładać papieru. Do tego modelu polecamy regenerowany tusz o powiększonej wydajności marki TiOM, odpowiednik HP 304 XL, który pozwala na wydruk nawet 300 stron. Z jego użyciem koszty eksploatacji drukarki będą zdecydowanie niższe.

Cena drukarki ok. 260 zł

PODSUMOWANIE

Black Friday to świetny moment na znalezienie odpowiedniej drukarki w okazyjnej cenie. Mamy nadzieję, że przedstawione produkty pomogą ułatwić ten wybór i rozwiać wątpliwości.