TONERY DO DRUKARKI HP LASERJET PRO MFP M29A | M29W

HP Laserjet Pro M29w to monochromatyczna drukarka laserowa, umożliwiająca szybkie drukowanie w formacie A4, skanowanie oraz kopiowanie. Dzięki swojej wielofunkcyjności świetnie sprawdzi się zarówno w małym, jak i większym biurze.

Do drukarki HP LaserJet Pro M29 pasuje toner HP 44A o wydajności 1000 stron oraz HP 44X na 2000 stron.  W ofercie posiadamy tonery oryginalne oraz markowe zamienniki.

Poniżej wszystkie tonery HP 44 do tej drukarki:

Produkty pasujące do tej drukarki:

DRUKARKA LASEROWA HP LASERJET PRO M29w

Drukarka HP LaserJet M29

HP LaserJet M29

HP Laserjet Pro M29w to monochromatyczna drukarka laserowa, umożliwiająca szybkie drukowanie w formacie A4, skanowanie oraz kopiowanie. To wielofunkcyjne urządzenie drukuje z prędkością do 19 stron na minutę, a pierwszy wydruk powstaje w niecałe 9 sekund. Rozdzielczość druku oferowana przez to urządzenie to 600 x 600 dpi. Dodatkową funkcją znacznie ułatwiającą pracę jest duplex, czyli automatyczny druk dwustronny- pozwala on na oszczędność zarówno czasu, jak i papieru. Model zaopatrzony jest w wygodny, dwuliniowy wyświetlacz LCD oraz 32 MB pamięci. Drukarka świetnie sprawdzi się w domu lub małym biurze. Urządzenie posiada możliwość łączności przez interfejs USB 2.0 oraz Wi-Fi.  Drukarka jest kompatybilna z oryginalnymi tonerami HP oraz ich markowymi zamiennikami dostępnymi w naszej ofercie. Do urządzenia serii HP LaserJet Pro M29 pasuje toner HP 44A o wydajności 1000 stron oraz HP 44X na 2000 stron. Tonery są wyprodukowane w technologii 100% new, w ofercie posiadamy zarówno tonery oryginalne jak i markowe zamienniki. Drukarka HP LaserJet Pro MFP M29a oznaczona jest kodem W2G56A, natomiast model HP LaserJet Pro MFP M29w ma kod Y5S53A.

 

OBSŁUGA NOŚNIKÓW – FORMATY PAPIERU

Drukarka obsługuje różne typy nośnika. Oferuje możliwość druku na papierze zwykłym, o niskiej i wysokiej gramaturze, bond, a także etykiety i koperty. Możemy użyć standardowego formatu A4 lub mniejsze: A5, Letter lub koperty. Podajnik papieru mieści 150 arkuszy, o maksymalnej gramaturze do 120g/m2. Z kolei odbiornik papieru mieści maksymalnie 100 arkuszy.

 

KOMUNIKACJA

Urządzenie pracuje z systemem Windows: Windows 11; Windows 10; Windows 8; Windows 8.1; Windows 7. Dostępna jest również współpraca z systemem Mac OS: macOS 10.11 El Capitan; macOS 10.12 Sierra; macOS 10.13 High Sierra, a także z systemem UNIX. Dużą zaletą tego urządzenia jest możliwość druku bezprzewodowego przez Wi-Fi. Drukarka posiada także szybki interfejs USB 2.0.

 

WYMIARY

Urządzenie mierzy 264 mm szerokości, 360 mm głębokości oraz 198 mm wysokości. Z kolei jego waga wynosi ok. 4,9 kg. Kompaktowe wymiary tej drukarki sprawiają, że świetnie sprawdzi się ona w domu lub małym biurze. Co ważne, poziom hałasu urządzenia jest stosunkowo niski, dzięki czemu nie będzie zakłócało pracy.

 

TONER DO DRUKARKI HP LASERJET PRO M29

Toner HP 44A

Do drukarki serii HP LaserJet Pro M29 kompatybilny jest toner HP 44A o wydajności 1000 stron oraz HP 44X pozwalający na druk do 2000 stron. Tonery są wyprodukowane w technologii 100% new. W ofercie posiadamy tonery oryginalne oraz markowe zamienniki pozwalające na zwiększenie wydajności urządzenia przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Drukarka HP LaserJet Pro MFP M29a oznaczona jest kodem W2G56A, natomiast model HP LaserJet Pro MFP M29w ma kod Y5S53A.

 

 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE W DRUKARCE LASEROWEJ

  • Kaseta z tonerem

Kaseta z tonerem zawiera proszek, który służy do tworzenia liter i obrazów podczas drukowania. W jego skład, oprócz pigmentu, wchodzą żywica i drobinki żelaza. Żywica potrzebna jest, aby proszek nie odklejał się od papieru. Wewnątrz obudowy kasety możemy znaleźć także światłoczuły wałek, który nanosi toner na kartkę papieru. Z kolei rolka transferowa sprawia, że zadrukowywana kartka dobrze przylega do wałka pokrytego tonerem. Pigment po nałożeniu jest utrwalany termicznie, co zapobiega jego osypywaniu. Warto pamiętać, że poszczególne kasety z tonerem mogą różnić się wymiarami. Z tego względu należy dobrze sprawdzać oznaczenia na opakowaniu. Do modelu HP LASERJET PRO M29 pasują tonery 44A i 44X oraz ich markowe zamienniki dostępne w naszej ofercie.

 

  • Zespół bębna

Zespół bębna przenosi toner na papier. Jest on również materiałem eksploatacyjnym i konieczna jest jego wymiana co pewien czas. Jeśli wydruki są jasne, niewyraźne, mają smugi lub linie, oznacza to, że zespół bębna nadaje się do wymiany. Na żywotność tego elementu wypływa wiele czynników, jak wilgotność, temperatura, rodzaj papieru czy typ używanego tonera. Drukarki powinno się używać w nie zakurzonym i wentylowanym pomieszczeniu.

 

 

DANE TECHNICZNE DRUKARKI HP LASERJET PRO M29

Prędkość druku (mono) do 19 stron/minutę
Maksymalny rozmiar papieru A4
Rozdzielczość druku (mono) 600 x 600 dpi
Obciążenie miesięczne do 2500 stron
Pamięć drukarki 32MB
Pojemność podajnika 150 arkuszy
Drukowanie w sieci LAN nie
Druk bezprzewodowy WiFi tak
Wymiary 264 mm x 360 mm x 198 mm
Waga ok 4,9 kg